ANASAYFA OKULUMUZ VİDEO FOTO GALERİ BASINDA BİZ GÜNCEL ETKİNLİKLER İLETİŞİM

OKULUMUZ

BRANŞ DERSLERİMİZ
chlamydia treatments where to get std test at home std test
spy app android phone tracking app best android free apps
spy app android spy mobile app best android free apps
abortion clinics rochester ny free abortion clinics aftera pill
hiv treatment guidelines jasonfollas.com living with hiv/aids
finding out your boyfriend cheated i just cheated on my boyfriend cheat on boyfriend
why i cheat on my husband blog.itracsigns.com is my husband cheated on me
i cheated on my girlfriend but i love her click my girlfriend cheated on me twice
when your wife cheats why do i want my wife to cheat on me why do i want my wife to cheat on me
adult teacher sex stories tolobel.com free sex stories
free adult erotic stories online teen sex stories adult examination stories
first time treesome sex stories go free sex stories
abortion clinics in el paso tx go chicago abortion clinics

OKULUMUZA HER BRANŞ DERSİ İÇİN KONUSUNDA UZMAN AYRI BİR ÖĞRETMEN GELMEKTEDİR.

Satranç: 4-5-6 yaş gruplarına verilmektedir. Satranç eğitimi ile çocuklarımız oyun kurallarını, figürlerin hareket biçimlerini öğrenecektir. Çocuklarımızın problem çözme becerileri gelişecektir. Mantıklı karar vermeyi, zamanını dikkatli kullanarak planlı hareket etmeyi de öğrenecektir. Spor aktivitesi olarak da kabul edilen satranç eğitimi ile çocuklarımızın dikkat süreleri arttırılarak zihin gelişimlerinin desteklenmesi hedeflenmiştir.

Tiyatro: Bütün yaş gruplarına verilmektedir. Tiyatro eğitimi ile çocuklarımızın özgüven duyguları geliştirilerek kendilerini ifade edebilmelerini ve sosyal açıdan gelişimleri desteklenerek eğitim öğretimde aktif rol almalarını ve yaşamı çok yönlü algılayarak sorumluluk duygularının da gelişmesini sağlamak hedeflenmiştir.

  

İngilizce: Yaş gruplarına göre ayrı seviyelerde verilmektedir. Çocuklarımızın yabancı dil ile bu yaşlarda tanışmaları, yeni bir lisana karşı sempati kazanmaları ve yeni bir lisan öğrenme isteğini artırmak amacı hedeflenmiştir. English Club uygulamamız kapsamında yaş gruplarına göre ayrı ayrı verilmektedir.

Müzik: Müzik eğitimimiz tüm yaş gruplarına verilmektedir. Sadece anaokulu kültüründeki okul şarkılarını öğretmek değil çocuklarımıza bu yaşlarda kazandırılması gereken müzik estetiği eğitiminin yanında temel müzik bilgilerinin de verilerek (Müzik nedir? Nota, dizek ve Sol anahtarı nedir? Vb.) dikkat sürelerinin arttırılması hedeflenmiştir.

5 ve 6 yaş grubu öğrencilerimize seçmeli olarak on parmak org eğitimi verilmektedir. Ayrıca müzik öğretmenimiz tarafından yetenekli çocuklarımız da keşfedilerek bu doğrultuda yönlendirilmektedir.

  

Bilgisayar: Tüm öğrencilerimizin eğitim programları bilgisayar destekli olup, bütün yaş gruplarına verilmektedir. Bilgisayar destekli eğitimin temelinde oyun yatmaktadır. Çocuklar için oyunla öğrenme en etkili yoldur. Bilgisayar destekli eğitimde, eğlendirerek öğretmek, aynı zamanda mouse hakimiyeti kazanma becerileri de gelişirken el-göz koordinasyonlarını sağlamaları da amaçlanmıştır.

Folklor: 5 ve 6 yaş grubu çocuklarımıza verilmektedir. Folklor çalışmaları ile çocuklarımızın büyük kas gelişimleri desteklenerek bedensel koordinasyon gerektiren hareketleri yapabilmeleri ve özgüven duygularının geliştirilmesi ile birlikte toplumsal kültüründe yaşatılması hedeflenmiştir.

  

Bale: Yaş gruplarına göre verilmektedir. Bale eğitimi ile çocuklarımızın büyük kas gelişimleri desteklenerek, bedensel koordinasyon gerektiren hareketleri yapabilmeleri ile birlikte sanatsal yönlerini de geliştirmek hedeflenmiştir.

    

Mithatpaşa caddesi No:627 Küçükyalı-İZMİR
+90 (232) 232 02 53 - +90 (232) 245 50 70
info@aycicegianaokulu.com